Apie mus

Dariaus Beconio įmonė yra šiuolaikiška ir patikima, profesionaliai teikianti platų paslaugų spektrą - nuo kompleksinės medienos projektavimo, klijuoto tašo gaminių gamybos iki estetiškų ir komfortabilių medinių namų statybos. Įmonė naudoja pasaulinius standartus atitinkančias naujausias technologijas, kompiuterizuotus įrengimus ir aukščiausios rūšies medžiagas, siekiant užtikrinti kokybišką darbą ir paslaugas.

Medinių namų gamybos įmonėje dirba sąžiningi, atsidavę, ne vienerių metų darbo patirtį turintys, įvairių kvalifikacijų specialistai, galintys sugeneruoti net lanksčiausius projektus - vasarnamius, gyvenamasius namus, saunas, taip pat nedidelius sodo ir poilsio namelius, pavėsines, medinius garažus bei stogines. Įmonė taip pat užsiima langų, durų ir medinių sijų gamyba. Darbuose prioritetą teikia ekologijai, greitam namų montavimui, būsto ilgaamžiškumui, o siekdama maksimalios naudos savo klientams, siūlo mažų šildymo sąnaudų reikalaujančius namus, už priimtiną kainą.

Ilgalaikė patirtis, platus statybos, projektavimo ir gamybos paslaugų spektras, lankstumas, sutartinių įsipareigojimų laikymasis ir, svarbiausia, kokybė padėjo Dariaus Beconio įmonei užsitarnauti gerą vardą savo veiklos srityje.

Gamybiniai pajėgumai

Dariaus Beconio įmonė nuolat investuoja į darbo našumo spartinimą, gamybai per mėnesį panaudoja 2000-2500 m3 medienos, o metinės gamybos apimtys siekia net 7000 namelių bei 60 gyvenamųjų medinių klijuoto tašo namų. Kiekvieną klientą vertina kaip labai svarbų. Lankstus problemų sprendimo požiūris leidžia paslaugą pritaikyti prie konkrečių individualaus kliento poreikių ir suteikti unikalius ir novatoriškus sprendimus, atitinkančius jo poreikius.

Darbuotojai

Dariaus Beconio įmonėje dirba apie 120 savo srities specialistų. Esame orientuoti į kliento lūkesčių viršijimą, todėl mūsų įmonėje dirbantys sertifikuoti, didelę patirtį sukaupę profesionalai, užtikrina, kad produktai ir paslaugos būtų optimalios ir atliktos laiku.

Vizija -  siekti visapusės pažangos teikiamų paslaugų srityse, nuolat tobulinti paslaugų kokybę. Gerinti darbo sąlygas įmonės darbuotojams ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Misija - įgyvendinti visus mūsų klientų norus ir reikalavimus, teikiant aukščiausio lygio paslaugas. Mes tikime, kad viskas yra įmanoma!

Eksportas, plėtra

Geram įmonės vardui užtikrinti, prireikė daug darbo ir pastangų. Kompanija investavo daug laiko bei jėgų, kad šiandien savo klientams galėtu pasiūlyti kokybiškus ir ilgaamžius medinius namus iš klijuoto tašo. Nuolat besiplečianti ir tobulėjanti įmonė šiandien, vykdo eksportą į visą vakarų Europą, Rusija, artimuosius bei tolimuosius rytus, Karibų jūros salynus, Atlanto vandenyno salas ir Pietų Ameriką.

Mūsų vertybės

Ekologija – tikime, kad tai veiksnys lemiantis žmogaus suartėjimą su gamta.

Patikimumas – vykdome savo įsipareigojimus, sutartu laiku atliekame darbus.

Kokybė – skiriame didžiulį dėmesį mūsų paslaugų ir produktų kokybei, tikime jog tai yra mūsų veiklos pagrindas.

Inovatyvumas – stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijos.

Bendradarbiavimas – nuolat komunikuojame su klientais, atsakome į visus rūpimus klausimus, stengiamės priimti pačius tinkamiausius sprendimus ir pateisinti lūkesčius.

Narystė, pasiekimai

Dariaus Beconio įmonė yra Medinių namų gamintojų asociacijos ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė. Kompanija yra socialiai atsakinga, naudoja FSC® (FSC-C016970) sertifikuotą medieną, kuri yra kilusi iš atsakingai tvarkomų miškų, o įdiegti MNGA standartai rodo, kad statomi namai atitinka visus medinių namų gamintojų asociacijos standartus.

Kompanijos sėkmę įrodo pelnyti apdovanojimai:

2003m. – Gazelės apdovanojimas už sparčiai augančią įmonę. Verslo žinios

2006m. – Prizas už geriausią eksportą į Vokietiją. Įteiktas Vokietijos ambasadoriaus

2009m. – Didysis Lietuvos eksporto prizas. Įteiktas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės